Kontakt

Er du interesseret i at vide mere om Smart City Cluster Denmark, eller har du andre spørgsmål, er du altid velkommen til at tage fat på en af os.

Vi glæder os til at høre fra dig.

Netværksledelse

Michael Mullins

Netværksleder, Aalborg Universitet

Primær kontakt ved forskningssamarbejde

 

Telefon: 9940 7164

mullins@create.aau.dk

Jacob Lundgaard

Sekretariatsleder, Gate 21

Primær kontakt ved øvrige forespørgsler

 

Telefon: 2179 1506

jacob.lundgaard@gate21.dk

Sekretariatet

Teddy Sibbern Larsen

Living Lab-samarbejde og matchmaking

 

Telefon: 2383 7079

teddy.sibbern.larsen@gate21.dk

Martin Graves Rasmussen

Koordinator

 

martin.graves.rasmussen@gate21.dk

Helle Bygholm

Kommunikation og presse

Telefon: 5384 7003

helle.bygholm@gate21.dk

Hedvig Spang-Hanssen

Administration

Telefon: 5354 7003

hedvig.spang-hanssen@gate21.dk