Kontakt

Er du interesseret i at vide mere om Smart City Cluster Denmark, eller har du andre spørgsmål, er du altid velkommen til at tage fat på en af os.

Vi glæder os til at høre fra dig.

Netværksledelse

Jacob Lundgaard

Netværksleder

 

Telefon: 2179 1506

jacob.lundgaard@gate21.dk

Sekretariatet

Teddy Sibbern Larsen

Living Lab-samarbejde og matchmaking

Telefon: 2383 7079

teddy.sibbern.larsen@gate21.dk

Hedvig Spang-Hanssen

Administration

Telefon: 5354 7003

hedvig.spang-hanssen@gate21.dk

Claus Melvej Ascanius

Kommunikation og presse

Telefon: 4242 8919

claus.melvej.ascanius@gate21.dk

Maja Yhde

Seniorprojektleder

Telefon: 5378 7004

maja.yhde@gate21.dk

Helle Bygholm

Kommunikation og presse

(På barsel)

Telefon: 5384 7003

helle.bygholm@gate21.dk